DOPRAVA ZDARMA
OD 1000 KČ

Eva Benett: „Lidé si často myslí, že jsem namyšlená kráva, ale já jsem spíš zamyšlená kráva".

Kdo Evču nezná osobně, může z ní nabrat dojem, že je chladná, nepřístupná až arogantní. Jak ona sama říká, mnoho lidí si o ní asi myslí, že je namyšlená kráva. Ale chyba lávky. Eva je velmi srdečná, sarkastická, bezprostřední a upřímná. Síly jsme s ní spojily již v prosinci, kdy na jejím Facebookovém a Instagramovém profilu probíhala soutěž o 3 síťovky s brandingem: Neohrožená žena. V únoru jsme pak s Evou nafotili kolekci síťovek Switch bag a další novinky.  A pak jsme v jejím oblíbeném bistru Bonvivan Dušní 15 nad sklenkou prosecca probrali, jak to vlastně s těmi síťovkami má a co jí dělá v životě radost. 

Evi, Co jaké napadne když se řekne síťovka? 

Lapač na věci, které se nevejdou do obyčejného života. Něco, co vytáhneš z kabelky, je to pár provázků a zachrání ti to život, ruce a kabelku.

Je to malá jednoduchá věc, která dokáže pojmout velké věci. 

Vůbec na to nevypadá a pak překvapí. 

To je vlastně taková životní pravda. 

Vždycky je jednodušší na to nevypadat a pak překvapit. 

Než se načechrat a pak zklamat. :-)

Eva Benett: „Lidé si často myslí, že jsem namyšlená kráva, ale já jsem spíš zamyšlená kráva".

Jakou máš vlastně nejraději a proč? Čím jsou ti blízké neprůhledné síťovky, kterým říkáme introvertní? Je to tvojí povahou?

Ano, úplně nejradši mám neprůhledné v neutrálních barvách. Černá, béžová, modrá, hnědá. Snažím se si vybudovat kapsulový šatník a potřebuju, aby se síťovka ke všemu hodila. Rána jsou pak o moc jednodušší. Taky se mi líbí kožené detaily, Ty síťovku posunou na úplně jiný level. A taky jsem si všimla, že ty neprůhledné lépe drží tvar, když do nich něco dáš. Jsem estét, no :-)

 

Tvojí knížky se vyprodaly dva náklady a ve svém nepravidelném Facebookovém blogu Nočníku neohrožené ženy pokračuješ. Přišla už nabídka na pokračování? Nebo bys chtěla napsat knihu i o něčem jiném?

Ráda bych napsala fikci. Ale ještě nepřišel ten správný čas. Taky by mě bavilo psát scénáře. Ale neznám řemeslo. Jeden z cílů na nejbližší dobu. 

Taky přemýšlím nad knížkou pohádek.  

Eva Benett: „Lidé si často myslí, že jsem namyšlená kráva, ale já jsem spíš zamyšlená kráva".

Jaké máš plány na letošek? Vím, že ses pustila do copywritingu a nabíráš první zakázky, která oblast je ti blízká a pro koho bys nejraději psala? Máš nějakou vysněnou zakázku nebo lovebrand?

Já bohužel nedokážu psát o věcech, se kterými vnitřně nesouhlasím, nebo mi nejsou blízké, nebo jim nerozumím. To je problém. Ale zas na druhou stranu jsou věci, o kterých psát můžu a ostatní ne, protože nemají znalosti zkušenosti. Nejlépe se mi píše o umění. A o věcech, které sama používám, mám k nim nějaký vztah, emoční vazbu. To pak jde samo.

A co ty a tvoje milovaná hudba? 

To je velká kapitola. Hudba je sice milovaná, ale prosadit se chce ostré lokty, kontakty, známosti a takovou tu schopnost být s každým zadobře. Tu nemám. Když mi někdo nesedí, nedokážu to moc dobře skrývat. Na mně prostě každej hned pozná, co si o něm myslím. A to není dobrý. Na druhou stranu mi to umožňuje pracovat jen s lidmi, kteří si mě váží a já si vážím jich. Nemám tolik práce, kolik bych potřebovala, ale mám z té práce dobrý pocit. To je podle mě v životě rozhodující a nejdůležitější. Mít dobrý pocit z toho co děláš. 

 

 Jaké otázky od novinářů tě pronásledují nejčastěji a na co odpovídáš nejméně ráda?

 Proč se jmenuje váš blog tak, jak se jmenuje, kdy jste ho začala psát a není vám líto, že jste ve 43 sama? Ještě je časté, jestli mám nějakou cenzuru, jestli se žádný z mužů o kterých jsem psala neurazil a jak to vlastně chlapi snáší, když zjistí, že píšu blog o mužích. 

To mě vždycky dorazí. :-)

Evi, moc děkujeme za rozhovor a přejeme Ti, aby se Ti splnilo co nejvíce snů a přání.  Pro Českou síťovku Kristina
Eva Benett: „Lidé si často myslí, že jsem namyšlená kráva, ale já jsem spíš zamyšlená kráva".

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení