DOPRAVA ZDARMA
OD 1000 KČ

Jakou tašku používáte nejraději k vodě?

Běžné plážové tašky jistě znají následující scénář – vše je sbaleno, děti připravené k odchodu, ale najednou si nejste jisti, zda jste do tašky zabalili vše. Začíná nekonečné přehrabování a nakonec kompletní vybalení a po nalezení hledaného předmětu znovu sbalení tašky. 

ceska-sitovka-taska-k-vode-2

Tento problém u síťovky díky jejím okům odpadá – do síťovky je jednoduše vidět. Kontrolu sbalených věcí tak můžete provést velmi rychle a okamžitě. Oka v síťovce ale lidé ocení i při odchodu z pláže – díky nim se totiž všechen písek, který ulpí na ručnících nebo oblečení rychle vysype. Hotelový pokoj nebo kufr auta potom nevypadá jako pískoviště a vás nečeká otravné vyklepávání jedné věci za druhou.

Lidé se mají často problém, který rozhodně není neřešitelný - kam s drobnostmi?

Právě u těchto věcí úplně nestojí o to, aby byly vidět, a navíc mají strach, že jim z tašky vypadnou. I na to jsme pamatovali. Pro naše zákazníky máme v nabídce síťovku s pružnou vnitřní kapsou v pestrobarevném i decentním provedení. Možné je samozřejmě také k síťovce připnout vlastní taštičku na zip – i takovou variantu pro naše zákazníky brzy uvedeme do prodeje.

Karolína Pechová

ceska-sitovka-taska-k-vode

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení