Přívěsek - Granát se střapečkem / strom života

 Přívěsek - Granát se střapečkem / strom života - zvětšit obrázek

199 CZK

Dostupnost: není skladem

Doskladníme do 48 hodin

Přívěsek - Granát se střapečkem / strom života

Přívěsek - Granát se střapečkem / strom života

 

Máte rádi šperky z léčivých kamenů? Cítíte energetické vibrace, držíte-li tento kamínek v ruce?  Tak právě pro vás je stvořen tento unikátní přívěsek, který může zdobit vaši síťovku, klíče nebo kabelku.

 

Granát, minerál, jehož naleziště se nachází  v Čechách, je velmi silný a mocný kámen, který překypuje energií. Po dlouhá léta je užíván jako amulet, který varuje před nebezpečím. Granát přivádí velké množství energie, udržuje organismus v rovnováze a dodává potřebný klid.

 

Tento kámen nám připomíná , že bychom si sami sebe měli vážit a dodává nám sílu stanovit si hranice s ostatními lidmi. Vzhledem k tomu, že má granát velmi silný náboj, měli byste se mu vyhnout ve chvílích podráždění či vzteku.

 

Léčebné schopnosti:  regeneruje, pročišťuje krev, zlepšuje milostný život, podporuje metabolismus, příznivě působí na páteř, otevírá srdce a plíce, pročišťuje čakry, pomáhá překonat tabu

 

Využítí: dodává sílu, ochraňuje, léčí, pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání, přináší sebedůvěru a odvahu.

 

O spolupráci Česká sítovka & Mineral Bangle

 

Za značkou Mineral Bangle stojí podnikavé ženy Renča a Danča, které nejen vyrábí krásné věci z minerálů, mající blahodárné účinky na váš organismus, ale zároveň jejich výrobky podporují sociálně znevýhodněnou mládež.

 

 

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Vaše jméno
  • Váš email
  • Vaše www stránky
  • Předmět vzkazu
  • Komentář k produktu
  • Kontrolní kód
    Opište tento kontrolní kód

Přidat komentář

Mohlo by vám padnout do oka