Sítová taška - kolekce DEERS - červený přívěšek

Sítová taška - kolekce DEERS - červený přívěšek - zvětšit obrázek

750 CZK

Dostupnost: skladem > 5 ks

Sítová taška - kolekce DEERS - červený přívěšek

Síťová taška - kolekce DEERS - červený brož

Elegantní síťovka? No jasně! Takové jsou naše hustooké krásky s originálními ručně vyráběnými jelínky DEERS z kolekce Kamily Písaříkové. Jedná se o limitovanou edici v námořnickém stylu a vybrat si můžete ze dvou barev jelínků s karabinkou a nebo síťovku ozdobenou broží s jelínkem. Tento typ síťovky nepruží a od klasické síťové tašky se liší tím, že nepruží a má menší oka. Je prostě fakt hustooká. Přestože nepruží, nafoukne se do obřích rozměrů a pobere vše, co bude potřeba. Díky dvěma párům uch se dá nosit v ruce, přes rameno i na zádech jako batůžek.

Limitovaný mini přívěšek /4cm od parůžku po nožičky/ v bílé a tmavě kombinaci s námořnickým designem zdobí tmavě modrou síťovku. Jelínek je ozdobený z obou stran a navlečený na zlatém řetízku s karabinkou.

Každý jelínek je originální ruční výroba, každý má své jméno a náhradní díly. Je vyráběn ručně speciálně pro jednotlivé zakázky. V případě, že už na jelena nebudou stejné komponenty, rádi pro Vás vyrobíme jelena s co nejpodobnějšími - jedná se většinou o přesný typ korálků a někdy také koženky a broušených kamenů.

Nosnost: 15 kg

Materiál: čistá bavlna

Objem: 15 l

Hmotnost 70 g

 

 

 

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Vaše jméno
  • Váš email
  • Vaše www stránky
  • Předmět vzkazu
  • Komentář k produktu
  • Kontrolní kód
    Opište tento kontrolní kód

Přidat komentář

Mohlo by vám padnout do oka