NETTY cognak long Black – síťovka s koženými držadly / Brašnářství Tlustý (černá a koňaková)

1.990,00 

Značka: Netty.studio & Brašnářství Tlustý

Sítovka – 100 % bavlna s certifikátem GOTS / hustooká- černá

Držátka : Italská kůže, odnímatelná dlouhá / přes rameno- koňak

Volbu barvy držadel pište do poznámky: červená, černá, konak, kremová, modrá, tmavě modrá, oranžová, růžová

Velikost: 15 l

Možnost vyrytí monogramu ( za příplatek )

Vyrobeno v České republice

8 na skladě - dodáváme do 48 hodin

 

Popis

Máte rádi tradiční řemeslo a inovativní design? Přinášíme vám novou síťovanou kabelku. Díky spojení s poctivou českou značkou Brašnářství Tlustý, jsme pro vás vytvořili limitovanou kolekci, která nemá ve světě obdoby.

Odnímatená držadla a síť dle přání – vše lze nakombinovat podle vás. Tímto si dokonale navolíte síťovku, která padne vašemu oku nejlépe.

Pevná a přitom lehoučká síťovka z čisté bavlny je variabilní a všestranná jako švýcarský nožík. Od klasických síťových tašek se naše síťovka liší jednou základní věcí – nepruží. Je pevná a přesto se nafoukne do obřích rozměrů a pobere vše, co bude potřeba – i větší a objemný nákup.

Síťovka je ideální jako univerzální taška na každodenní nošení místo kabelky nebo látkové tašky. Určitě také oceníte, jak je do ní jednoduše vidět. Kontrolu sbalených věcí tak můžete provést velmi rychle a okamžitě.

V Brašnářství Tlustý k síťovce vyrobili luxusní kožené držátka. Použili na ně italskou hovězí useň té nejvyšší kvality. Kůže je čistě hladká, bez struktury, proto vám také skvěle padne do ruky.

Navíc vám bude v průběhu času patinovat, díky čemuž získává originální odstín, který budete mít jen vy.

Síťovku vyrábíme ve 2 variantách:

Variantu s dlouhými držadly – vhodná pro ty, co preferují nošení na rameni.

Nebo variantu s krátkými držadly – tyto síťovky jsou vhodné na nošení v ruce.

Na výběr jsou hned 3 barevné variace kůže – černá, koňaková a přírodní. Držátka jsou prošitá tenkou ale pevnou nití. To jim dodá decentní zdobení a zároveň přidá na odolnosti.

Můžete si také zvolit mezi černým nebo béžovým provedením sítě. 

Na držátko síťovky lze vyrazit monogram. Hodí se tak skvěle i jako osobní dárek. Síťovka je vhodná jak pro dámy tak pro pány. Možnosti monogramu lze individualně domluvit (pište do poznámky)