Vítáme Vás v novém e-shopu České Síťovky. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedaří se Vám přihlásit k vašemu účtu, prosím kontaktujte nás.

Jsme Česká Síťovka

,,Vzdálené sestřenice vidíš po celém světě, ale ta pravá je jen jedna!!! Podpoříš originál? ,,

Síťovka je prvorepublikový český vynález!!! nikoliv taška z doby socialismu, to už byl pouze přežitek

 

Oprášili jsme skoro sto let starou tradici a v chráněných dílnách v Čechách vyrábíme síťové tašky, které jsou barevné, zdobené, šik, a to pod značkou “Česká síťovka”

 

 

Pokud chcete být více  EKO, omezit používání jednorázových obalů či jen hledáte vhodnou multifunkční nákupní tašku, která unese víc než vy, pak jste na správném místě. Kromě klasických bavlněných síťovek neustále pracujeme na vývoji nových zajímavých designových tašek. V nabídce máme mimo jiné  síťovky z bambusového vlákna, hustooké bavlněné síťovky či třeba síťovky s vnitřní kapsou, které jsou plnohodnotnou náhradou dámské kabelky. 

 

“Vše máme pečlivě chráněno dle práva duševního vlastnictví”

Šije se ručně podle vlastních registrovaných vzorů a velká část se také ručně barví. Navíc jsme chtěli, aby naše výrobky měli sociální přesah a proto spolupracujeme s mnoha chráněnými dílnami po České republice. 

České síťovky se navíc pyšní známkou Český výrobek

“Mějte svou síťovku s logem firmy nebo vlastním jménem”

Láká vás návrh vlastní síťové tašky? Na zakázku vyrábíme reklamní a dárkové síťovky. Můžete si vybrat z mnoha nabízených modelů, sladit barvu s firemním logem, nechat našít látkový štítek s grafikou na míru či zvolit dřevěný korálek s vygravírovaným logem. To vše můžete použít jako reklamní dárek na konferenci, sportovní akci nebo třeba na vaši svatbu jako netradiční dárek pro svatebčany.

Více: Síťovka jako reklamní předmět

“Chci Českou síťovku zařadit do svého prodejního sortimentu”

Fungujeme i jako velkoobchod! Máte svou vymazlenou prodejnu, e-shop s potravinami, designem nebo třeba oblečením? Rádi byste naše produkty zařadili k sobě do prodeje? Kontaktujte nás! 

Více: Chci prodávat Českou síťovku