Vítáme Vás v novém e-shopu České Síťovky. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedaří se Vám přihlásit k vašemu účtu, prosím kontaktujte nás.

Sítovka na kočárek

Neohodnoceno

,,To bude jízda,,

Dostupnost Skladem (3 ks)
550 Kč
Sítovka na kočárek
Neohodnoceno

Že Česká Síťovka #unesetvujden , to není nic nového. Nově je tady ale taky pro to, aby unesla den Váš i vašeho broučka. Lépe řečeno všechny jeho plenky, hračky na pískoviště, čisté převlečení, svačinku, a díky bavlněné taštičce uvnitř také vaše osobní věci. Mobil, peněženka, klíče, a další drobnosti se krásně vejdou do pytlíčku spolehlivě umístěného do vnitřního lemu síťovky. Síťovka je bavlněná a tedy snadno pratelná.  

Síťovka upouští od pro kočárkové produkty typických plastových prvků, funguje totiž na bázi ručně vázaných uzlů za které se zachytí gumička. Paradoxně čím je síťovka plnější, tím pevněji je na kočárku zavěšená. Díky čtyřbodovému připevnění síťovky si do ní při chůzi nekopete, a celá váha je rovnoměrně rozložená. 
Všechny nezbytnosti na rychlý výjezd i celodenní výpravu tak máte kompaktně pospolu, na očích a po ruce. Síťovka se svévolně neotvírá a kapsička na osobní předměty je bezpečně schovaná uvnitř. Do kapsičky si navíc celou síťovku můžete v případě potřeby i sbalit. 
S takovouhle výbavou? To bude jízda!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chci síťovku
Materiál: Bavlna
Rozměr: 43 x 40 cm
Uchycení: Gumička a uzel( opičí pěst)
Typ kočárku: všechny typy