Vítáme Vás v novém e-shopu České Síťovky. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedaří se Vám přihlásit k vašemu účtu, prosím kontaktujte nás.

Reklamní síťovky

Síťovka jako skvělý firemní dárek pro vaše klienty!

Plánujete konferenci, tiskovku, večírek a nevíte čím obdarovat vaše klienty či zaměstnance? Síťová taška je přesně ten neotřelý dárek který hledáte.

Ten, který si vaši zákazníci vezmou s sebou na nákup, na houby, na koupaliště nebo na trénink. A s ním i vaše firemní logo pevně přišité k uchu. Vyberte si takovou, která ladí s vašimi firemními barvami, takže se vašim zákazníkům pokaždé spolehlivě vybaví právě vaše značka.

Skvěle se v ní bude vyjímat firemní blok i lahev vína.

Etiketa s logem

Na síťovku našijeme saténovou či bavlněnou etiketu s logem společnosti.

Dřevěný korálek

Dřevěný korálek z dubového dřeva vyráběný českou firmou z Jizerských hor. Logo společnosti je ručně gravírováno.

Papírový obal

Síťovky zabalíme do originálního papírového obalu z recyklovaného materiálu, na který si můžete zvolit jakoukoliv grafiku ladící s vaší společností, přáním do nového roku či pozvánku na vaší svatbu.

Potravinový sáček

Nemůžete přijít na chuť igelitovým sáčkům na jedno použití? Ukažte vašim klientům, že nechcete zatěžovat životní prostředí víc než je nutné a vytvořte si své sáčky na míru.

Brčko z bambusu

Chcete vašim zákazníkům ukázat, že jste firma, která mimo jiné věnuje pozornost i eko praktickým věcem? Bambusové brčko s vygravírovaným logem vaší společnosti zákazníka určitě ohromí!

EKO trio set

Máte své V.I.P. zákazníky, které byste rádi obdarovali něčím opravdu unikátním? Můžeme vám vytvořit na míru EKO set, který obsahuje síť0ovku, sáčky a brčka.

Naši zákazníci

Mezi naše významné klienty, kteří využili síťovku jako reklamní předmět patří mimo jiné Kofola, Skanska, Allianz, BMW, Kaufland či Siemens.

Vážíme si však každého zákazníka a proto nemusíte objednávat stovky kusů, abyste si mohli dopřát luxus vlastní originální tašky. Jednoduše nás kontaktujte a všechno společně domluvíme.

1 (1)23sitovky-rozlozene_csob02

Workshopy pro firmy

Hledáte zajímavou a originální formu teambuildingu pro členy vašeho týmu? 

Spojili jsme se s http://koralky.cz a http://timeforworkshop.cz a realizujeme ojedinělé workshopy pro zaměstnance firem, které v nich vzbudí jejich kreativitu a tvůrčí myšlení. 

Pomocí workshopu vybudujete pozitivní mezilidské vztahy ve firmě. Zaměstnanci si vyčistí hlavu a budou ve firmě produktivnější.

Ozdob si svou síťovku

  • Celodenní kreativní workshop v prostředí Betlémského paláce
  • Výběr síťovky dle vlastního přání
  • Zdobení – korálky, třásně, kamínky, stuhy, bavlny
  • Hotové kreativní dílo, které si kreativec odnese domů

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: